معرفی افزونه لیفتر ال ام اس(LifterLMS)

lifter lms

اشتراک گذاری مقاله

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
وبسایت وردپرسی خود را با افزونه لیفتر ال ام اس (LifterLMS)به یک ابر سایت ال ام اس تبدیل کنید.

در مقاله قبل با مفهوم LMS آشنا شدیم، در این مقاله قصد داریم به معرفی یک افزونه فوق العاده برای ساخت یک سیستم LMS  قدرتمند در وردپرس بپردازیم.

افزونه Lifter LMS یکی از قدرتمندترین افزونه ها در زمینه ساخت سیستم های LMS در وردپرس است. قابلیت های بی نظیرآن، این افزونه را به یکی از گران ترین افزونه ها در دنیا تبدیل کرده است.

معرفی افزونه لیفتر ال ام اس

 

ویژگی های Lifter LMS:

 

1-ساخت دوره های آنلاین چند رسانه ای

در این افزونه به سادگی می توانید دوره های آموزشی با محتوای چندرسانه ای بسازید. دوره شما می تواند به صورت صوتی، ویدیویی و متنی باشد.

2-آزمون آنلاین

افزونه Lifter LMS خود دارای یک آزمون ساز فوق العاده است که کارکردن با آن بسیار ساده است. نکته خوب دیگر این افزونه این است که تنها به سوالات تستی محدود نمی شود و شما سوالات خود را بصورت تشریحی، صحیح غلط و جای خالی هم می توانید طرح کنید.

افزونه لیفتر ال ام اس
آزمون آنلاین


3-محتوای تدریجی و قطره چکانی

با این قابلیت می توانید درس های هر دوره را به صورت تدریجی فعال کنید و در هر زمان که مناسب بود قفل آن را باز کنید. این قابلیت به شما کمک می کند دوره های خود را به فروش برسانید و جلسات دوره را همزمان با آموزش بسازید.

4-پیش نیاز کردن دوره ها

تا زمانی که دانشجوی شما در یک دوره خاص شرکت نکند و نمره قبولی را کسب نکند نمی تواند در دوره پیشرفته همان دوره خاص شرکت کند.

5-ایجاد انجمن های درسی

شما می توانید برای دانشجویان هر دوره انجمن مخصوص بسازید تا در آنجا به تبادل نظرات خود بپردازند.

6-ایجاد گواهینامه

با Lifter LMS می توانید برای دانشجویان هر دوره گواهینامه طراحی کنید و در اختیار دانشجویان قرار دهید.

7-اتصال به ووکامرس

شما به راحتی با افزونه Lifter LMS  می توانید دوره های خود را بفروشید. همچنان می توانید این افزونه را با ووکامرس ادغام کنید که دنیایی از امکانات را در اختیار شما قرار می دهد.

8-اعلان با پیامک و ایمیل

یکی از بزرگنرین مزیت های Lifter LMS  در مقایسه با دیگر LMS ها سیستم اعلان فوق العاده این افزونه است. شما با ابن افزونه می توانید به صورت خودکار به دانشجویان ایمیل یا پیامک ارسال کنید.

9-دادن امتیاز و نشان به دانشجویان

شما می توانید نسبت به فعالیت دانشجویان، تحویل تکالیف آن ها و با وضع قوانین موردنظرتان دانشجویان خود را تشویق، و مدال ها و نشان هایی را به آن ها اختصاص دهید.

10-فروش اشتراکی

در این افزونه شما می توانید شرایط پرداخت مختلفی مثل اشتراک ماهیانه یا سالیانه و قسطی ایجاد کنید.

در این مقاله سعی کردیم شما را با افزونه Lifter LMS تا حدودی آشنا کنیم. در مقالات بعدی به معرفی دیگر افزونه های LMS و آموزش کامل و جامع این افزونه خواهیم پرداخت.

عضو خبرنامه نتیکام شوید

در جدیدترین مقالات نتیکام در ایمیل شما

دیگر مقالات نتیکام

learndash comments
آموزش

درج دیدگاه در لرن دش

در مقاله قبل افزونه آموزشی پرکاربرد لرن دش را معرفی کردیم در این مقاله یکی از پرتکرار ترین مشکلات کاربران از این افزونه را بررسی کنیم و به حل آن بپردازیم. یکی از مشکلاتی که

learndash
آموزش

معرفی افزونه لرن دشLearnDash LMS

لرن دش پادشاه ال ام اس وردپرس! در مقاله قبل به بررسی افزونه فوق العاده لیفتر ال ام اس پرداخیتم. در این مقاله می خواهیم  به معرفی یک افزونه ال ام اس دیگر به نام