معرفی افزونه لیفتر ال ام اس(LifterLMS)

lifter lms

اشتراک گذاری مقاله

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

وبسایت وردپرسی خود را با افزونه لیفتر ال ام اس (LifterLMS)به یک ابر سایت ال ام اس تبدیل کنید.

در مقاله قبل به به مفهوم ال ام اس پرداخیتم.در این مقاله می خوایم به معرفی یک پلاگین فوق العاده برای ساخت یک سیستم ال ام اس قدرتمند در وردپرس بپردازیم.
افزونه لیفتر ال ام اس یک پلاگین قدرتمند در زمینه ساخت سیستم های ال ام اس در وردپرس است.با این افزونه شما می توانید حتی بدون نیاز به یک خط کد نویسی دوره آموزشی ایجاد کنید ، سادگی از دانشجویان و فراگیران آزمون بگیرید و به انجمن های پرسش و پاسخ به سوال های دانشجویان پاسخ دهید!همه این ها داخل یک افزونه!
شاید بی دلیل نباشه که این افزونه گرون ترین افزونه افزونه ال ام اس حال حاضر دنیاست و نسخه سالیانه اون به قیمت 999 دلار ناقابل به فروش میرسه.
البته همه می دونیم که در دنیای تجارت الکترونیک بین الملل هیچ گرونی بی علت نیست.بنا براین می خوایم به صورت جزئی به مهم ترین ویژگی های افزونه لیفتر ال ام اس بپردازیم.

معرفی افزونه لیفتر ال ام اس
در این مقاله به معرفی مختصر از افزونه لیفتر ال ام اس می پردازیم


1)ساخت دوره های آنلاین چند رسانه ای


در افزونه لیفتر ال ام اس می تونید به سادگی دوره های آموزشی با محتوای های چند رسانه ای مختلف بسازید.تفاوتی نداره که دوره شما صوتیست یا ویدیویی یا حتی متنی لیفتر ال ام اس می تونه هر محتوایی را تبدیل به دوره کنه و در اختیار کاربر قراربده.


2)آزمون آنلاین فوق العاده


لیفتر ال ام اس دورن خودش یک آزمون ساز فوق العاده داره که به راهی و تنها با زدن چند کلیک می تونید آزمون های خودتون را با سوالات مختلف طراحی نمایید.نکته قابل توجه اینکه سوالات لیفتر ال ام اس تنها محدود به سوالات تستی نمیشه!شما می تونید سوالات متنوع زیادی از تشریحی و صحیح غلط و یا سوالات جای خالی ایجاد نمایید.

آزمون آنلاین


3)محتوای تدریجی و قطره چکانی


این قابلیت عالی به شما این امکان را میدهد که درس ها را بصورت زمان‌بندی شده برای دانشجویان خود فعال کنید. به عبارت دیگر ، جلسات بعدی قفل میشوند و در زمان‌های مشخص در آینده (روزانه یا هفتگی یا ماهانه و…) قفل‌ها باز می‌شوند.با این قابلیت می تونید دوره ها را به فروش برسوند و جلسات دوره را همزمان با روند دانشجویان تهیه فرمایید.


4)دوره های خود را پیشنیاز هم کنید


با این قابلیت جذاب شما قادر خواهید بود دوره هایی که در سایت قرار دادید را پیشنیاز هم کنید.به این صورت که کاربر تا زمانی که فراگیر در یک دوره خاص شرکت نکرده و نمره قبولی را کسب نکرده نتواند در دوره پیشرفته همان دوره خاص شرکت کنید. دقیقا مشابه سیستم دانشگاه های دنیا


5)ایجاد انجمن های درسی


این قابلیت به شما این امکان را میده که برای دانشجویان یک دوره انجمن بسازید.البته کار لیفتر ال ام اس در این زمنه به همینجا منتهی نمیشه!شما می تونید انجمن هاتون رو مخصوص یک دوره خاص منید و یا انجمن همگانی برای دانشجویانتون بسازید.این انجمن های به جذابیت دوره می افزاید.


6)ایجاد گواهینامه


لیفتر ال ام اس قابلیتی داره که به شما اجازه میده با خلاقیت خودتون گواهینامه طراحی کنید و به صورت تماما هوشمند پس از اتمام دوره این گواهینامه ها در اختیار دانشجویان قرار بدید!


7)اتصال به ووکامرس


اتصال به ووکامرس یعنی ورود به تجارت الکترونیک!البته در لیفتر ال ام اس شما می تونید را به صورت مستقیم بدون نیاز به ووکامرس بفروشید ولی اتصال این افزونه به ووکامرس دنیایی از امکانات را به این افزونه اتصال میکنه!


8)اعلان پیامکی و ایمیلی


یکی از بزرگ ترین مزیت های لیفتر ال ام اس در مقایسه با دیگر ال ام اس ها سیستم اعلان فوق العاده این افزونست.شما با این افزونه می تونید به کاربران خودتون به صورت خودکار ایمیل بفرستید و از اون مهم تر پیامک ارسال کنید.خبر خوبی هم که دارم اینکه تعدادی از سامانه های پیامکی ایرانی با این افزونه سازگار هستند و شما به سادگی می تونید ازشون استفاده کنید.


9)دادن امتیاز و نشان به کاربر


با این ویژگی می تونید جذابیت دوره را نزد دانشجو چندین برابر کنید.به سادگی می تونید با وضع قوانین مختلف به فراگیران در ازای ارسال تکالیف و یا رسیدن به سطحی از دوره تشویق و مدال ها و نشان هایی را اختصاص بدید.


10)فروش اشترکی


در لیفتر ال ام اس می تونید سیاست های مختلف پرداخت ایجاد نمایید.به صورتی که کاربر بتونه دوره را به صورت اشتراک ماهیانه یا سالیانه خریداری کنه و حتی دوره را به صورت اقساطی خریداری کنه.
این ها همه گوشه ای از خصوصیات فوق العاده لیفتر ال ام اس بود.گروه نتیکام به زودی یک دوره آموزشی جامع برای این افزونه منتشر میکنه.برای پیش ثبت نام در این دوره می تونید روی این لینک کلیک نمایید.
در مقالات بعدی به معرفی دیگر افزونه های ال ام اس می پردازیم.با ما همراه باشید

عضو خبرنامه نتیکام شوید

در جدیدترین مقالات نتیکام در ایمیل شما

دیگر مقالات نتیکام

learndash
آموزش

معرفی افزونه لرن دشLearnDash LMS

لرن دش پادشاه ال ام اس وردپرس! در مقاله قبل به بررسی افزونه فوق العاده لیفتر ال ام اس پرداخیتم.در این مقاله می خواهیم بپردازیم به معرفی یک افزونه ال ام اس دیگر به نام

lifter lms
آموزش

معرفی افزونه لیفتر ال ام اس(LifterLMS)

وبسایت وردپرسی خود را با افزونه لیفتر ال ام اس (LifterLMS)به یک ابر سایت ال ام اس تبدیل کنید. در مقاله قبل به به مفهوم ال ام اس پرداخیتم.در این مقاله می خوایم به معرفی