معرفی افزونه لرن دشLearnDash LMS

learndash

اشتراک گذاری مقاله

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

لرن دش پادشاه ال ام اس وردپرس!

در مقاله قبل به بررسی افزونه فوق العاده لیفتر ال ام اس پرداخیتم. در این مقاله می خواهیم  به معرفی یک افزونه ال ام اس دیگر به نام لرن دش بپردازیم.
افزونه لرن دش یک پلاگین فوق العاده قوی برای ساخت و پیدا سازی سیستم های آموزشی تحت وردپرس است ،که تقریبا هر امکانی که لازم است یک سایت ال ام اسی داشته باشد را به علاقمندان طراحی سایت با وردپرس می دهد.
این افزونه در مقایسه با لیفتر ال ام اس که قبلا به طور کامل بررسی کردیم امکانات مشابهی دارد و اندکی در جزئیات با یکدیگر متفاوت هستند. در ادامه به مهم ترین ویژگی های این افزونه می پردازیم.

معرفی افزونه لرن دش

ویژگی های Learn Dash:

 

1-ساخت دوره های چندرسانه ای

شما با این افزونه می توانید دوره های چندرسانه ای مختلف بسازید و آن ها را به صورت رایگان یا غیر رایگان در اختیار دانشجویان قرار دهید. ساخت دوره ها، به صورت Drog & Drop است و به همین دلیل کار برای شما بسیار ساده تر می شود.

2-آزمون ساز حرفه ای

با Learn Dash می توانید آزمون های آنلاین تشریحی، تستی، صحیح غلط و جای خالی طرح کنید. همچنین یکی دیگر از مزیت های Learn Dash این است که می توانید برای آزمون ها، Short code ایجاد کنید و خارج از دوره ها تحت عنوان نظرسنجی و… در اختیار کاربران قرار دهید.

3-محتوای تدریجی و قطره چکانی

با این قابلیت می توانید درس های هر دوره را به صورت تدریجی فعال کنید و در هر زمان که مناسب بود قفل آن را باز کنید. این قابلیت به شما کمک می کند دوره های خود را همزمان با آماده سازی به فروش برسانید و جلسات دوره را همزمان با آموزش بسازید.

 

آموزش انلاین
لرن دش پادشاه ساخت وبسایت های آموزش آنلاین
4-پنل کاربری پیشرفته

افزونه Learn Dash دارای یک پنل کاربری فوق العاده است که شما را به نصب افزونه دیگر برای ساخت پنل کاربری بی نیاز می کند.

5-صدور کارنامه

شما با استفاده از این افزونه پس ازاتمام هر دوره، می توانید برای دانشجویان هر دوره کارنامه تهیه کنید.

6-ایجاد گواهی نامه

با Learn Dash  می توانید برای دانشجویان هر دوره به سلیقه خود گواهی نامه طراحی کنید و در اختیار دانشجویان قرار دهید.

7-ایجاد گروه های درسی

در Learn Dash می توانید برای هر دوره، گروه های درسی عمومی یا خصوصی ایجاد کنید و همچنین می توانید یک گروه خاص از دانشجویان را، در یک دوره عضو کنید.

8-ایجاد مارکت پلیس

شما می توانید با تبدیل سایت خود به مارکت پلیس، این امکان را به اساتید دیگر بدهید که وارد سایت شما شوند و دوره های خود را به فروش برسانند و بصورت کاملاً اتوماتیک درصدی از فروش آن ها به سایت شما اختصاص یابد.

9-سازگاری با ووکامرس

شما با اتصال افزونه Learn Dash به ووکامرس به سادگی می توانید دوره های خود را به فروش برسانید و از تمامی امکانات ووکامرس برای فروش دوره های خود استفاده کنید.

10-سازگاری با قالب ها

شما می توانید از همه قالب های استاندارد دنیا در سایت خود استفاده کنید و نگران عدم سازگاری Learn Dash با آنها نباشید چون این افزونه با همه قالب ها سازگاری دارد.

نکته: توصیه می شود از قالب هایی که خود دارای LMS داخلی هستند، با این افزونه استفاده نکنید.

در این مقاله سعی کردیم شما را به افزونه Learn Dash  تا حدودی آشنا کنیم. در آینده سعی داریم بیشتر به نحوه کاربرد این افزونه بپردازیم، پس با ما همراه باشید.

 

 

 

عضو خبرنامه نتیکام شوید

در جدیدترین مقالات نتیکام در ایمیل شما

دیگر مقالات نتیکام

learndash comments
آموزش

درج دیدگاه در لرن دش

در مقاله قبل افزونه آموزشی پرکاربرد لرن دش را معرفی کردیم در این مقاله یکی از پرتکرار ترین مشکلات کاربران از این افزونه را بررسی کنیم و به حل آن بپردازیم. یکی از مشکلاتی که

learndash
آموزش

معرفی افزونه لرن دشLearnDash LMS

لرن دش پادشاه ال ام اس وردپرس! در مقاله قبل به بررسی افزونه فوق العاده لیفتر ال ام اس پرداخیتم. در این مقاله می خواهیم  به معرفی یک افزونه ال ام اس دیگر به نام