معرفی افزونه لرن دشLearnDash LMS

learndash

اشتراک گذاری مقاله

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

لرن دش پادشاه ال ام اس وردپرس!

در مقاله قبل به بررسی افزونه فوق العاده لیفتر ال ام اس پرداخیتم.در این مقاله می خواهیم بپردازیم به معرفی یک افزونه ال ام اس دیگر به نام لرن دش.
افزونه لرن دش یک پلاگین فوق العاده قوی برای ساخت و پیدا سازی سیستم های های آموزشی تحت وردپرس است که تقریبا هر امکانی که لازمه یک سایت ال ام اسی داشته باشه را به علاقمندان به طراحی سایت با وردپرس می ده.
این افزونه در مقایسه با لیفتر ال ام اس که قبلا به طور کامل بررسی کردیم امکانات مشابهی داره و در جزئیات کمی باهم متفاوت هستند.در ادامه به مهم ترین ویژگی های این افزونه می پردازیم.

معرفی افزونه لرن دش
در این مقاله به مهم ترین ویژگی های لرن دش پرداخته می شود


1)ایجاد دوره های مختلف


در لرن دش می تونیم با سادگی دوره های مختلف بسازیم.این دوره ها می تونه شامل ویدیو،صورت و یا متن باشه.این دوره ها می تونن به شکل رایگان و یا غیر رایگان در اختیار کاربران قرار بگیره.دوره ها به سادگی به سبگ دارگ اند دراپ ساخته می شن و تشکیل دوره براتون لذت بخش خواهد بود.


2)آزمون ساز حرفه ای


از قابلیت های فوق العاده لرن دش سیستم آزمون انلاین این افزونه است.یکی از ویژگی های جالب این افزونه اینکه می تونید برای آزمون ها شرت کد ایجاد کنید و خارج از دوره ها تحت عنوان نظر سنجی و… در اختیار کاربران قرار دهید.لرن دش در این ویژگی نسبت به افزونه های دیگر کاملا بی رقیبه!یادتون نره که در لرن دش می توان به شکل های مختلف جاخالی ، تستی و یا تشریحی و.. سوالات مختلف طرح کرد.


3)محتوای تدریجی


در لرن دش این قابلیت وجود داره که دروس در روز های مشخص و یا پس از گذشت روز مشخص از انتشار درس قبلی منتشر بشه.این ویژگی در مدیریت روند دانشجویان و فراگیران کاملا موثره!می تونید با خیال راحت دوره های به صورت سریالی بارگذاری کرده و در طور دوره بنا به نظر دانشجو دوره را اصلاح نمایید.

آموزش انلاین
لرن دش پادشاه ساخت وبسایت های آموزش آنلاین


4)پنل کاربری پیشرفته


یکی دیگه از ویژگی های ممتاز لرن دش نسبت به دیگر ال ام اس ها دارا بودن یک پنل کاربری عالی داخلیست.به این ترتیب شما دیگر هیچ نیازی به افزونه های ساخت پنل کاربری نخواهید داشت.

5)صدور کارنامه


پس از برگزاری هر آزمون قطعا نیازه که یک کارنامه مناسب برای دانشجویان صادر بشه.لرن دش این در این مورد هم صاحب ویژگی های بسیار خوبی هست.در لرن دش شما می تونید برای دانشجویان کارنامه صادر کنید و نمرات آنها را بایگانی کنید.


6)سیستم حرفه ای ساخت گواهی نامه


از مزیت های عالی این سیستم داشتن یک پلاگین اختصاصی برای ساخت گواهی نامه های حرفه ای است.با این پلاگین می تونید گواهی نامه های بسیار هوشمند و حرفه ای ایجاد نمایید.این گواهی نامه ساز با صفحه ساز گوتنبرگ کالا سازگاره.


7)ایجاد گروه


در لرن دش می تونید گروه های مختلف ایجاد کنید.این گروه ها می تونن شخصی یا عمومی باشن و برای هر دوره گروه های مجزا تشکیل داد.همچنین می تونید گروه از دانشجویان را به صورت یکجا عضو یک دوره نمایید.


8)ایجاد مارکت پلیس


شما می تونید سایتتون را به یک مارکت پلیس تبدیل کرده و اساتید مختلف با ورود به سایت شما و ایجاد دوره دوره هاشون رو به فروش برسون درصدی به طور کاملا اتوماتیک از فروش به سایت اختصاص داده بشه.


9)سازگاری با ووکامرس


اگر به فکر فروش دوره هاتون به ووکامرس هستید انتخاب لرن دش انتخاب فوق العاده ایه!چرا که این افزونه کاملا با ووکامرس سازگاه و شما می تونید در فروشگاه دوره خودتون از امکانات ووکامرس نظیر ایجاد کد تخفیف و … استفاده نمایید.


10)سازگاری به همه قالب ها


لرن دش با همه قالب های استاندارد دنیا سازگاره!و شما می تونید به راحتی با هر قالبی که دوست دارید سایت آموزشی خودتون را راه اندازی کنید.اللبته فراموش نکنید که توصیه میشه از قالب هایی که خودشون ال ام اس داخلی دارن استفاده نشه.
این ها همه خلاصه ای از امکانات فوق العاده لرن دش است.در مقالات بعدی بیشتر به بحث طریقه استفاده از لرن دش و ارائه آموزش هایی برای این افزونه خواهیم پرداخت.

عضو خبرنامه نتیکام شوید

در جدیدترین مقالات نتیکام در ایمیل شما

دیگر مقالات نتیکام

learndash
آموزش

معرفی افزونه لرن دشLearnDash LMS

لرن دش پادشاه ال ام اس وردپرس! در مقاله قبل به بررسی افزونه فوق العاده لیفتر ال ام اس پرداخیتم.در این مقاله می خواهیم بپردازیم به معرفی یک افزونه ال ام اس دیگر به نام

lifter lms
آموزش

معرفی افزونه لیفتر ال ام اس(LifterLMS)

وبسایت وردپرسی خود را با افزونه لیفتر ال ام اس (LifterLMS)به یک ابر سایت ال ام اس تبدیل کنید. در مقاله قبل به به مفهوم ال ام اس پرداخیتم.در این مقاله می خوایم به معرفی